آجر فشاری قرمز سوراخ دار سنتی

یکی از مواد اولیه مورد استفاده در ساخت اجر سنتی سوراخ‌دار است که طرح و هوادار خاص خود را دارد و این طرح در نمای ایرانی به‌کار می‌رود.

در ساخت این خاک اجر، خاک رس و خاک نسوز به بهترین حفاظت برای استفاده از ساختمان استفاده می شود. در شهرهایی مثل اصفهان نمونه‌هایی با کیفیت بالا از این محصول را خواهید یافت.

خاک رس منطقه اصفهان از خلوص بالایی برخوردار بوده و مناسب مناسبی برای اجر فشاری حاوی پرده است. کارخانه های بزرگ در این شهر با کیفیت بالا و نمونه های درجه یک این محصول را تولید می کنند.

سوراخهایی برای کاهش وزن اجر ایجاد شده و مقاومت ان را در این محصول افزایش می‌دهد و با استفاده از فرایند شکل‌دهی خلا، استحکام ان افزایش می‌یابد.

به طور معمول هر اجر دارای ۶ سوراخ است، اما اجر با ابعاد بزرگتر تا ۱۲ سوراخ در بازار ارائه می‌شود. معیار مشخص شده برای سوراخ اجری به گونه‌ای تشکیل می‌شود که سطح سوراخ نباید از ۲۵٪ تجاوز کند و فاصله بین هر کدام باید بیش از ۳۰٪ باشد.

این اجر که همچنین می‌تواند به عنوان نمای ساختمان استفاده شود، به عنوان اجر یا اجر سوراخ شده شناخته می‌شود و همچنین می‌تواند برای حمل بار ساختمان بر روی دیوارها استفاده شود.

این محصول در چند رنگ با رنگ قرمز بیشتر از سایر گونه ها تولید می شود و به عنوان محبوب ترین رنگ مورد استفاده در ساختمان های ایران شناخته می شود.

آجر فشاری قرمز

در بسیاری از ساختمان‌های ساخته‌شده با نمای ایرانی، از اجر دارای سوراخ قرمز استفاده می‌شود که دارای کیفیت بالا بوده و فقط اثرات منحصر به فردی در ساختمان دارد.

شایان ذکر است استفاده از اجر یکی از مناسب‌ترین مصالح و مواد خام برای ساخت ساختمان‌های ایرانی است که با توجه به شرایط اقلیمی ایران ساخته شده و به عنوان محصولی سنتی و کم هزینه مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از این نوع اجر در ساخت نمای ساختمان می تواند یک اثر منحصر به فرد و سنتی برای خانه شما ایجاد کند. استفاده از این محصول در فضاهای اداری و ساختمان های مختلف این روزها رایج تر شده است.

آجر فشاری قرمز

استفاده از اجر سوراخ دار جهت افزایش پایداری و قدرت محیط، به دلیل وجود این سوراخ ها در محل قرار گیری منات تا مرکز این محصول از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند قدرت و تحمل زیادی را در دیوار ایجاد کند.

این نوع اجر به‌منظور ساخت انواع مختلف دیوار در سراسر ساختمان استفاده می‌شود و می‌تواند در افزایش مقاومت ساختمان در برابر زلزله موثر باشد.

این اجرها، که بیشتر برای نمای دیوار استفاده می‌شوند، به عنوان نماهای چندگانه تشکیل می‌شوند، که می‌توانید بهترین نمونه را مطابق با ظرفیت و نیاز ساختمان و پروژه انتخاب کنید.

آجر فشاری سوراخ دار

تحمل وزن کم و فشار بالای اجرهای لپتون تهران این فشار پرنفوذ را به یک کالای مناسب برای صنعت ساختمان تبدیل کرده است.

استفاده از این محصول در ساختمان می‌تواند با افزایش خاصیت ضد سایشی، به استحکام دیوارها کمک کند.

آجر فشاری سوراخ دار

با توجه به جذب اب بسیار کم در عملکرد، ان را کامل برای دید و می تواند به خوبی برای این استفاده شود علاوه بر مزایای استفاده از این محصول برای ایجاد مقاومت و سختی ساختمان، زیبایی این محصول را بسیار چشمگیر خواهد کرد.

با توجه به مواد خام مورد استفاده در ساخت این محصول، این اجر از کیفیت بالایی برخوردار است که به عنوان یک محصول خوب و بدون اسیب رساندن به محیط زیست مورد استفاده قرار می گیرد.

ابعاد مختلفی برای این اجر در بازار وجود دارد و معمولا زرد و قرمز هستند. نمونه هایی از رنگ قرمز این محصول می تواند یک جبهه منحصر به فرد برای دهانه های داخلی و خارجی ایجاد کند.

برای خانه‌های ساخته شده یا بازسازی شده در بافت سنتی، یک اجر فشرده سازی سوراخ دار برای نمای نما توصیه می‌شود که بافت سنتی شهر را حفظ کرده و مناظر زیبا را ایجاد کند.

آجر فشاری سوراخ دار

آجر فشاری سنتی

اجر قرمز سنتی برای ساخت انواع ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و ایران به عنوان یکی از مهمترین بلوک‌های ساختمانی این محصول در خاورمیانه شناخته شده است.

وزن بسیار کم فشار و اجر سنتی باعث می‌شود که این محصول بتواند از روش‌های مختلف استفاده کند. به طور معمول این نوع اجر به منظور افزایش مقاومت و مقاومت استفاده می شود که از وزن کم محصول ارائه می شود، توانایی ساخت اجر برای ایجاد مقاومت در برابر زلزله به دلیل وزن بسیار پایین ان است.

اگر اجر زیاد باشد، حمل و نقل اجر بسیار گران و بسیار دشوار است و بنابراین سوراخ‌هایی که در داخل اجر قرار می‌گیرند، با کاهش هزینه‌های حمل و نقل و وزن اجر کارایی خود را افزایش می‌دهند.

برای کاهش هزینه‌های تولید، استفاده از سوراخ در اجر فشرده توصیه می‌شود. وقتی این محصول را تولید و به کار می برند، باید ان را در تنور قرار داده و در یک زمان خاص بپزد. اگر سوراخ در جای خود قرار گیرد، این زمان کاهش می‌یابد و استحکام کلی اجر افزایش می‌یابد.

این سایت به مشتریان این امکان را می دهد تا محصولات را به صورت انلاین خریداری کنند و شما به راحتی می توانید این محصولات را با چند کلیک ساده خریداری کنید. توصیه می‌شود با مراجعه به کارشناسان مجموعه از طریق روش ارتباطی موجود در سایت با انها تماس بگیرید و سفارش نهایی خود را با مشاوره تخصصی ثبت کنید.

کیفیت این کالاها با استانداردهای موجود جهانی مطابقت دارد و قیمت ان با توجه به عرضه کننده مستقیم تولیدکننده به مصرف کننده بسیار مقرون به صرفه و مقرون به صرفه می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.